Název: Českolipská knihobudka

Autorka návrhu: Květa Menclová

Umístění: Česká Lípa – městský park, mapa

Popis: Jsme celkem tři, najdete nás na hřišti za hřbitovem a také v městském parku, u dolního i horního dětského hřiště. Vznikly jsme v říjnu roku 2019 v dílně šikovného truhláře z Mnichova Hradiště a zejména díky projektu města Česká Lípa s názvem Participativní rozpočet.
Budeme rády, když budeme sloužit všem, kteří mají chuť se na chvíli zastavit, posadit se a začíst se do řádků. Odložit do nás můžete knížku, kterou jste už dočetli a víte, že už se k ní nevrátíte, vzít si za ni můžete jinou, kterou si můžete jen prolistovat a zase vrátit a nebo úplně ponechat pro domácí čtení u čaje.
Prosíme, neničte nás, dbejte na správné zavření dvířek, ať na knížky vniká co nejméně vlhka, deště nebo sněhových vloček.
Nevejdou se už dovnitř další knížky a vy máte tu svou v ruce a chcete ji pouliční knihovničce věnovat? Zavolejte nám do Regionální turistického informačního centra 734 260 895 a domluvíme se na předání knihy a jejím uložení do knihovničky společnými silami. Knihobudky si můžete prohlédnout zde.

Předpokládané náklady:  61 105,-Kč vč. DPH
Termín dokončení: říjen 2019
Celkové náklady na realizaci: 65 400,-Kč vč. DPH

 

 

 

 

 

Řekněte o tom svým přátelům